IQ RestaurantIQ Restaurant

„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu“
G.B. Shaw

Brno

IQ-Restaurant

jsme stylová restaurace nabízející převážně polední menu, firemní rauty, prostory pro nejrůznější prezentace, cateringové služby a jiné v příjemném prostředí CTPark Brno.

Proč nás zvolit?

Jsme stylová restaurace specializující se na polední menu. Naše kuchyně je zaměřená na tři výdejové úseky. Prvním úsekem je česká kuchyně, kde denně připravujeme pět druhů hotových jídel, včetně jídla vegetariánského. Druhý úsek je zaměřen na minutkovou kuchyni, můžete zde ochutnat steaky, grilované speciality, ryby, grilovaná kuřata a také jídla připravována ve stylu wok pánve. Třetí úsek naší restaurace je zaměřen na italskou kuchyni, každý den je na výběr ze dvou druhů italských pokrmů podávaných s pravým parmazánem. Na tomto úseku si můžete dát také pizzu, která je připravována přímo před zraky zákazníku, na výběr jsou dva druhy z velikosti průměr 33cm (z toho každý den je jedna pizza vegetariánská) a druhá volba je čtvrtka pizzy z velikosti jumbo.

Ve velké oblibě je náš salátový bar, denně jsou míchány čerstvé zeleninové saláty, paštiky, luštěniny, sýry které podáváme s domácím pestem nebo dresinky taktéž domácí výroby.

Chloubou naši restaurace je náš cukrářský úsek. Pečeme dle tradičních receptur bez chemických přísad každý den čerstvé zákusky a poháry, které si zákazník má možnost vzít s sebou, stejně tak jako každé jiné menu z naší restaurace.

Pro stálé zákazníky máme tzv. IQ karty, které s sebou nesou řadu výhod. Akceptujeme platby v hotovosti, stravenkami (sodexho, endered, checque dejeuner) a IQ kartu, kreditní karty VISA. Po domluvě dokážeme připravit firemní rauty, prostory pro prezentace a cateringové služby. Pronajímáme restauraci včetně možnosti zajištění občerstvení. Pořádáme akce různorodého charakteru.